text describing the image

Cokolio elementai

LEGALETT pamatams naudojami cokolio elementai yra visiškai naujas produktas, ir itin populiarus tarp architektų bei statybininkų. Unikalūs LEGALETT pamato elementai veiksmingai apsaugo nuo šalčio tiltų. Jie lengvai prisitaiko prie įvairių sąlygų ir padidina izoliacijos efektyvumą. Naudojant LEGALETT pamato elementus, sutaupysite daug energijos, kartu ir lėšų.

Šiuo metu paplitusi apdaila – dalinai išbaigta arba minerito plokštė, kurią galima klijuoti, dažyti ar kitaip apdirbti. Tačiau tai praeitos kartos apdaila. Naujieji cokolio elementai tarnauja ilgai ir be apdailos. Ypač populiarūs betoniniai su smulkia skaldele. Jie gali būti pilkos, rusvos ar tamsiai rudos spalvos.

Cokolio elementų apdailos pasirinkimo spektras labai platus. Optimalus pamato elemento projektavimas suteikia žemiausią U vertę su 15 cm izoliacija. Cokolio elementai yra įvairių stilių: tiesūs arba L formos. Tiesus elementas yra nustatomas pagal naudojimo būdą. Tradiciniai cokoliniai blokai yra 1.200mm arba 2.400 mm ilgio, bet jei reikia, jie gali būti mažesni. Aukštis nuo 300 mm iki 1200 mm. Yra paruošti vidiniai ir išoriniai kampai, kad palengvintų surinkimo darbus ir pamatas įgautų geriausią išvaizdą.

Legalett bazės   elementai