text describing the image

Grindinis šildymas

Grindinis šildymas – tai efektyviausias, komfortiškiausias ir ekologiškiausias patalpų šildymo būdas. Visuotinai populiarus šildymas radiatoriais pasiekia tik tam tikras patalpų dalis, o grindinis šildymas oru įšildo visą grindų dangą bei tolygiai ir ekonomiškai paskirsto šilumą visose patalpose.

Grindų šildymas yra patogesnis ir eksploatacijos požiūriu  – radiatoriai dažnai prakiūra arba šyla tik jų dalis. Tuo tarpu grindinio šildymo schema kitokia – oras neišeina iš uždarų kanalų, todėl Jums niekada nereikės jų valyti ar specialiai prižiūrėti. Įprasta centrinio šildymo sistema išskiria labai daug šilumos tik tam tikrose erdvės vietose. Todėl šiluma nepaskirstoma ekonomiškai: ji kyla į palubes. Naudojant LEGALETT sistemą prie grindų būna šilta, o prie lubų – vėsu , nes kylantis šiltas oras atvėsta, taip atgaivindamas visą erdvę ir suteikdamas puikią savijautą gyventojams. Aukštesnė temperatūra laikosi pažemiais, todėl tai ypač svarbu auginantiems mažamečius vaikus. Jūs visada galėsite „išlaikyti šiltas kojas ir šaltą galvą”.

LEGALETT šildomos grindys sudaro idealiausią klimatą ir sąlygas gyvenimui bei kitai veiklai. Kiekvienos atskiros patalpos temperatūra, dėl įmontuotų termostatų gali būti lengvai reguliuojama. Ji automatiškai reaguos į lauko bei vidaus temperatūros pokyčius ir laiko nustatymus. Grindinis šildymas garantuoja mažesnius šildymo sistemos eksploatacijos kaštus, palaiko pastovią temperatūrą, apsaugo nuo drėgmės ir suteikia ilgalaikį komfortą.

Dėmesio! Pasrinkus LEGALETT grindinio šildymo sistemą jums nebereikės sukti galvos, kokio galingumo katilo jums reiktų, kadangi mūsų specialistai pagal Jūsų namo projektą paskaičiuos optimaliausią reikiamo katilo galingumą, būtent jūsų namui.